JUDO FEDERASYONU MİLLİ TAKIM KAMPI DOPİNGLE MÜCADELE EĞİTİM SEMİNERİ

Türkiye Judo Federasyonu tarafından İzmir’de yapılan 5 Temmuz 2017 tarihli milli takım kampında “Dopingle Mücadele Eğitim Semineri” verildi.

DOPİNGLE MÜCADELE MEDYA ATÖLYESİ

Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu (TDMK), Ankara Üniversitesi Dopingle Mücadele Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin ortaklaşa olarak 19-23 Haziran 2017 tarihleri arasında “Dopingle Mücadele Medya Atölyesi” düzenlendi.

FESTİVAL VOLEYBOL DOPİNGLE MÜCADELE EĞİTİM SEMİNERİ

Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu (TDMK) ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) işbirliğinde Festival Voleybol organizasyonunda Dopingle Mücadele Eğitim Seminerleri düzenlendi.

TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU YÜZME ANTRENÖRLERİ GELİŞİM SEMİNERİ DOPİNGLE MÜCADELE EĞİTİMİ

Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonunun (TDMK) ülkemizde dopingle mücadeleyi güçlendirmek, toplumu bilinçlendirmek ve farkındalığı arttırmak adına düzenlediği Dopingle Mücadele Eğitim Seminerleri kapsamında Türkiye Yüzme Federasyonu işbirliği ile düzenlediği eğitim 21 Mart 2017 tarihi Ankara’da verildi.

TÜRKİYE KÜREK FEDERASYONU DOPİNGLE MÜCADELE EĞİTİM SEMİNERİ

26 Ocak 2017 tarihinde, Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu ve Türkiye Kürek Federasyonu işbirliğiyle Muğla'da, Dopingle Mücadele Eğitim Semineri düzenlendi.

EYOF 2017 ERZURUM DOPİNG KONTROL EŞLİKÇİLİĞİ EĞİTİMİ

Avrupa Olimpik Gençlik Kış Festivali kapsamında, organizasyon boyunca Doping Kontrol Eşlikçiliği yapacak olan kişilere, 8 Ocak 2017 tarihinde Doping Kontrol Eşlikçiliği eğitimi verildi.

TÜRKİYE DOPİNGLE MÜCADELE KOMSİYONU DOPİNG KONTROL GÖREVLİLİĞİ ve DOPİNGLE MÜCADELE EĞİTMENLİĞİ

Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu tarafından düzenlenen “Doping Kontrol Görevliliği ve Dopingle Mücadele Eğitmenliği” kursunun altıncısı 22-25 Aralık 2016 tarihleri arasında Ankara Limak Ambasadorre Otel’de düzenlendi.

HALTER FEDERASYONU ANTRENÖR VE HAKEMLİK SEMİNERİ DOPİNGLE MÜCADELE EĞİTİMİ

Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu ve Türkiye Halter Federasyonu işbirliği kapsamında her yıl düzenlenen “Dopingle Mücadele Eğitim Semineri” 23 Aralık 2016 tarihinde Antrenör ve Hakem Semineri kapsamında Antalya gerçekleştirildi.

1. BİSİKLET SPOR ÇALIŞTAYI DOPİNGLE MÜCADELE EĞİTİM SEMİNERİ

08-11 Aralık 2016 tarihleri arasında Antalya Belek ilçesinde yapılan 1. Bisiklet Spor Çalıştayı kapsamında Prof. Dr. Rüştü Güner tarafından “Dopingle Mücadele Eğitim Semineri” verildi.

TDMK-ADNO İŞBİRLİĞİ PROJE TOPLANTISI YAPILDI

Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu (TDMK) ve Norveç Dopingle Mücadele Kuruluşu (ADNO) arasında imzalanan 3 yıllık işbirliği anlaşması kapsamında proje toplantılarının beşincisi 5-6 Aralık 2016 tarihleri arasında Norveç’in Tromso şehrinde düzenlendi.