Çevrim içi eğitimler

 ➡ Dopingle Mücadele hakkında bilinmesi gereken temel kavramların yer aldığı internet tabanlı bir eğitim modülüdür. Bu eğitim modülüne aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 ➡ “Tıp Doktorlarına Yönelik Dopingle Mücadeleyi Kavrama Çevrimiçi Kursu”, Sporcuların tedavisinde dikkate alınması gereken temel bilgiler kapsamında; Yasaklılar Listesi, Tedavi Amaçlı Kullanım İstisnası hakkında bilinmesi gereken tüm konular ve pratikte karşılaşılan belli başlı güçlükler hakkında bilgi içeren, internet tabanı üzerinden hizmet veren bir eğitim modülüdür.

➡ Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA) tarafından hazırlanan Dopingle Mücadele E-Eğitim Platformu (ADeL) içeriklerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme Kitapçıkları ve Broşürleri

Dopingle Mücadele faaliyetlerinin bilgilendirme çalışmalarına yönelik tasarlanan kitapçık ve broşürlere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. 
 

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Aşağıdaki bağlantıdan Dopingle Mücadele hakkında sıkça sorulan sorulara ulaşabilirsiniz. Farklı bir konuda sorunuz olması halinde bilgi@tdmk.org.tr adresine e-posta atabilirsiniz.