UZAKTAN EĞİTİM HAKKINDA KAMUOYU DUYURUSU

UZAKTAN EĞİTİM HAKKINDA KAMUOYU DUYURUSU

Koronavirüs Hastalığının (COVID-19) dünyada ve ülkemizde yaratmakta olduğu olumsuz süreci gerekli tedbirlerin alınması konusunda azami özen göstererek takip etmekteyiz. Koronavirüs salgını sürecinde birey olarak dikkatli olmamız gereken günler geçirirken, Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu olarak sorumluluklarımızın da devam ettiğini belirtmek isteriz. Sorumluluğumuz; temiz sporu ve sporcuları korumakla birlikte sporun etik değerlerinin yaygınlaştırılmasına katkı sağlamaktır. Bu bağlamda Dopingle Mücadele kapsamında gerçekleştirdiğimiz önleyici faaliyetlerinin başında eğitim gelmektedir.

Zorlu bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde kişisel olarak özen göstermemiz gerektiği ortadadır. Koronavirüs salgınının önlenmesi için evde vakit geçireceğimiz süre boyunca Dopingle Mücadelenin en önemli paydaşlarından olan siz sporcularımız ve yakınlarının sağlığı açısından da evden çevrimiçi eğitimlerin tamamlanması amacıyla dopingle mücadeleye ilişkin her türlü bilgilendirici materyale resmi internet sayfamız www.tdmk.org.tr adresi “Eğitim ve Bilgilendirme” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu sosyal medya hesaplarını aşağıdaki bağlantılardan takip edebileceğiniz gibi her türlü bilgilendirici dijital materyale www.tdmk.org.tr resmi internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 Saygılarımızla,

Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu

Twitter : https://twitter.com

Instagram : https://www.instagram.com/tdmk_org_tr/

Facebook:https://www.facebook.com/Türkiye-Dopingle-Mücadele-Komisyonu-1615050495474720/?ref=bookmarks